Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Стартував щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків»

2018-05-16

Шановні платники податків!

ГУ ДФС у Донецькій області інформує, що 10 травня 2018 року розпочався прийом Заявок на участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків України - 2017», який започаткований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» ще в 2011 році.

Заявки платників для участі в конкурсі з коротким описом їх досягнень за 2017 рік приймаються до 10 червня 2018 року.

Цього року Асоціація платників податків України проводить Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків України» за результатами діяльності підприємств у 2017 році.

Метою Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Основний задум Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі.

Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях.

Участь в обох турах добровільна та безкоштовна.

Відповідно до Положення «Про Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» конкурс платників проводиться у таких номінаціях: аграрна галузь, галузі будівництва та девелопменту, культури та спорту, інформації та телекомунікацій, охорони здоров’я та соціальної допомоги, промисловості, сфери права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, торгівлі, послуг, транспорту та зв’язку, фінансової та страхової діяльності та сфері управління активами та нерухомістю.

Визначення переможців проводиться за такими показниками, як: податкове навантаження, повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць, участь у соціальних програмах та благодійній діяльності.

З більш детальною інформацією можливо ознайомитись на офіційному сайті Всеукраїнської громадської організацієї «Асоціація платників податків України» за посиланням http://www.appu.org.ua/news/--04974/.