Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

До уваги перевізників та інших зацікавлених осіб, що здійснюють операції з товарами!

2018-10-31

Донецька митниця ДФС на підставі листа ДФС України від 24 жовтня 2018 року №32876/7/99-99-18-04-01-17 інформує міжнародних перевізників та суб’єктів, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному веб-порталі Укртрансбезпеки України, станом на 11.10.2018 закінчилися одноразові (універсальні) дозволи Республіки Польща квоти 2018 року на здійснення  міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом. Додаткову квоту польських одноразових дозволів українські перевізники зможуть отримати не раніше 02.11.2018.

З метою отримання додаткових роз’яснень з зазначеного питання пропонуємо перевізникам та зацікавленим особам звертатись до управлення організації митного контролю та оформлення Донецької митниці ДФС (пр.Луніна, 1, м. Маріуполь, Донецька область) або надсилати електронні листи на поштові скриньки митниці з обов’язковим зазначенням телефону заявника для зворотнього зв’язку: donetsk@sfs.gov.ua, dn.publinform@customs.sfs.gov.ua