Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності!

2019-02-06

Із 18 лютого 2019 року

Донецька митниця ДФС приєднується до пілотного проекту з переведення підприємств на обслуговування

через «єдиний рахунок»

Наказом Державної фіскальної служби України від 10.01.2019 № 14 «Про запровадження пілотного проекту» запроваджено пілотний проект з переведення підприємств на обслуговування через «єдиний рахунок» (далі – Пілотний проект).

         Проектом передбачено поетапне переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в Казначействі на ім'я Державної фіскальної служби України для зарахування авансових платежів (передоплати митних платежів)

З 23 січня по 17 лютого 2019 року проводиться перша фаза Пілотного проекту із здійсненням митного оформлення товарів тільки у Київській та Київській міській митницях ДФС за участю окремих підприємств, за рішенням цих підприємств.

Донецька митниця ДФС приєднується до другої фази Пілотного проекту (пункт 1.2 наказу ДФС від 10.01.2019 №14) з 18 лютого по 15 березня поточного року.

З 18 лютого по 15 березня 2019 року за рішенням підприємства авансові платежі (передоплата митних платежів) вносяться підприємством:

або на депозитний рахунок 3734, відкритий на ім'я ДФС - «єдиний рахунок»;

або на депозитний рахунок 3734, відкритий на ім'я митниці ДФС.

Зарахування коштів підприємств у вигляді авансових платежів (передоплати) на нині існуючий депозитний рахунок Донецької митниці ДФС з 18 березня 2019 року припиняється.

Митне оформлення товарів підприємств через сплату авансових платежів на «єдиний рахунок» з 18 лютого по 15 квітня 2019 року здійснюватиметься за рішенням підприємства, а з 16 квітня 2019 року – на постійній основі в обов’язковому порядку.

З 18 березня 2019 року на постійній основі авансові платежі (передоплата митних платежів) вносяться підприємством тільки на депозитний рахунок 3734 (на «єдиний рахунок»), відкритий на ім'я ДФС.

Отже, у період з 18 березня по 15 квітня 2019 року митне оформлення буде здійснюватися:

або за рахунок коштів, попередньо до 18.03.2019 внесених на існуючий депозитний рахунок Донецької митниці ДФС;

або за рахунок коштів, перерахованих підприємствами на «єдиний рахунок», відкритий на ім’я ДФС.

В другій фазі Пілотного проекту (з 18.02.2019 по 15.04.2019) беруть участь лише ті підприємства, які за власним бажанням приймуть рішення долучитись до Пілотного проекту та перерахують кошти на «єдиний рахунок», відкритий на ім’я ДФС (пункт 1.2 наказу ДФС від 10.01.2019 №14), а з 16.04.2019 – на постійній основі в обов’язковому порядку всі підприємства.

Важливо, що одночасне використання авансових платежів (передоплати), внесених підприємством на існуючий депозитний рахунок Донецької митниці ДФС та на «єдиний рахунок», при митному оформленні товарів за однією митною декларацією не допускається (пункт 3 наказу Мінфіну від 01.11.2017 № 898«Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.11.2017 № 1429/31297).

Звертаємо увагу, що також не допускається перерахування митницями ДФС залишків авансових коштів підприємств, які обліковуються на депозитних рахунках 3734, відкритих у Казначействі на ім'я митниць ДФС, на депозитний рахунок 3734, відкритий у Казначействі на ім'я ДФС. Повернення підприємствам коштів авансових платежів (передоплати митних платежів) здійснюється в установленому порядку.

Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого в Казначействі на ім'я

ДФС (код ЄДРПОУ 39292197) 37341039292197, код банку 899998.

Акцентуємо увагу, що вищевказані зміни в системі зарахування авансових платежів (передоплати) не поширюються на громадян.

Просимо зацікавлених осіб обов’язково звернути увагу на вищезазначену інформацію!