Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Головне управління ДФС у Донецькій області просить розмістити на веб-сайті Головного управління ДФС у Донецькій області наступну інформацію:

2020-04-22

Університет державної фіскальної служби України оголошує набір абітурієнтів на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» на Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції у 2020 році

          На навчання приймаються громадяни України віком від  17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, відповідають вимогам нормативно-правових актів України, що визначають  проходження  служби в податковій міліції Державної фіскальної служби України.

Відповідно до умов прийому на навчання до Університету ДФС України Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції зараховуються результати ЗНО з наступних предметів:

-         спеціальність 081 «Право» - українська мова та літератури, історія України, іноземна мова або математика на вибір.

         Вступні іспити - конкурс результатів ЗНО проводяться в Університеті Державної фіскальної служби України, який знаходиться за адресою: 08201, Київська область,  м. Ірпінь, вул.Садова 90; Веб-сайт сайт:  http://www.fpm.org.ua, тел. 066  517 82 98 -  координаційний штаб.

          Бажаючим  вступити на навчання  необхідно звертатися до сектору кадрового забезпечення  Головного  управління Державної фіскальної служби у Донецькій області  за адресою:  Донецька область, м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької дивізії, 114, тел. 067-964-84-54.