Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо неперерахування коштів

10.11.2015

Відповідно до картки особового рахунку Вашого підприємства з податку на додану вартість в ІС «Податковий блок», наявна заборгованості в сумі _____ грн.

Відповідно до інформації з Системи електронного адміністрування ПДВ по електронному рахунку Вашого підприємства  наявна сума залишку коштів по електронному рахунку складає ______ грн.

З метою зарахування наявної суми залишку коштів на електронному рахунку в Системі електронного адміністрування ПДВ в погашення суми заборгованості в картці особового рахунку платника, Вашим підприємством разом із декларацією за вересень 2015 надано Додаток №4 «Заява про повернення  суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету».

Перерахування коштів за вищевказаним додатком №4 не відбулося, оскільки зазначений додаток 4 за вересень 2015 року заповнено із порушеннями вимог наказу Міністерства фінансів України від 23.09.2014 №966, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.10 2014  за N 1267/26044 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», а саме:

- в таблиці «Відомості щодо суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету» в Графі 5 «Сума коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, що може бути перерахована на поточний рахунок платника  до бюджету  (графа 1 – графа 2 - графа 3)» невірно визначено суму. Платником сума  не зазначена взагалі, а насправді вона повинна дорівнювати (графа 1 – графа 2 - графа 3).

Порядок заповнення Додатку 4 викладено у листі ДФС України від 26.08.2015 №31730/7/99-99-19-03-02-17 зі змінами, внесеними листом ДФС України від 09.10.2015 №37545/7/99-99-19-03-02-17.

Якщо платник податку при складанні додатку 4 допустив помилку в цифрових показниках, то уточнюючий розрахунок для виправлення такої помилки не подається. Зайво зараховані кошти можуть бути перераховані до бюджету/на поточний рахунок платника лише у випадку відображення правильних показників у додатку 4, який подається у складі податкової декларації за наступний звітний період (за умови наявності на момент подання такої декларації на електронному рахунку платника зайво зарахованих коштів).

До списку