Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До відома органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

30.03.2016

До початку роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб’єкти декларування зобов’язані подавати Декларації відповідно до вимог статті 12 Закону України від 07.04.2011 №3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі – Закон).

         Відповідно до частини дев’ятої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» наказом Міністерства фінансів України від 13.03.2015 №333 затверджено Порядок здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі – Порядок).

         Така перевірка згідно з пунктом 5 Порядку,   здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації, здійснюється як апаратом ДФС, так і територіальними органами (державними податковими інспекціями) за місцем проживання (податковою адресою) суб’єкта декларування. Відповідно до статті 45 Податкового кодексу України податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.

         Враховуючи викладене та з метою зменшення бюджетних витрат, для здійснення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей відповідний орган протягом 10 днів з дня одержання декларації надсилає її копію:

-                     До апарату ДФС України – суб’єктів декларування, перелік яких визначено п.п. 1 пункту 5 Порядку;

-                     До територіального органу ДФС за місцем проживання (податковою адресою) суб’єкта декларування інших суб’єктів декларування.

         Одночасно інформуємо, що адреси територіальних державних податкових інспекцій Головного управління ДФС у  Донецькій області розміщено на веб – порталі ДФС України та ГУ ДФС у Донецькій області.   

До списку