Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Консультації для юридичних осіб

 • Щодо реєстрації податкових накладних

  Відповідно до пункту 34 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами, внесеними Законом України від 16.07.2015 №643-VIII (далі – Кодекс), зареєстрованим платникам податку сума податку, на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, автоматично збільшується контролюючим органом до 31 липня 2015 року для платників податків

 • Щодо оподаткування ПДВ операцій місцем постачання яких є територія ВЕЗ «Крим»

  Законом України від 15.04.2014 №1207-VII «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» (далі Закон №1207) регламентується статус Автономної Республіки Крим та визначаються права і свободи громадян, а саме:

 • Щодо дати виникнення податкових зобов’язань і податкового кредиту, якщо перша подія – відвантаження товарів.

  щодо дати виникнення податкових зобов’язань і податкового кредиту, якщо перша подія – відвантаження товарів. Розглянувши Ваш лист щодо дати виникнення податкових зобов’язань і податкового кредиту, якщо перша подія – відвантаження товарів, ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє наступне. Відповідно до пункту 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із подальшими змінами та доповненнями (далі – ПКУ) датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

 • Щодо правомірності формування податкового кредиту по документам, які дають право на формування податкового кредиту без отримання податкової накладної

  щодо правомірності формування податкового кредиту по документам, які дають право на формування податкового кредиту без отримання податкової накладної, що додаються працівником до звіту про використання коштів. Розглянувши Ваш лист щодо правомірності формування податкового кредиту по документам, які дають право на формування податкового кредиту без отримання податкової накладної, що додаються працівником до звіту про використання коштів, ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє наступне.

 • Щодо оподаткування окремих операцій

  Питання формування податкових зобов’язань з податку на додану вартість при отриманні грошових коштів та їх наступному поверненні врегульовано відповідними нормами Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - Кодекс).

 • Щодо функціонування системи електронного адміністрування ПДВ.

  Порядок формування ліміту реєстрації податкових накладних в системі електронного адміністрування ПДВ затверджено статтею 200¹ Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI (далі ПКУ) та постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 569 "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість».

 • Щодо фукнціонування системи електронного адміністрування ПДВ.

  Порядок формування ліміту реєстрації податкових накладних в системі електронного адміністрування ПДВ затверджено статтею 200¹ Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI (далі ПКУ) та постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 569 "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість».

 • Щодо перерахування грошових коштів в системі електронного адміністрування ПДВ.

  Розглянувши Ваші листи щодо перерахування грошових коштів в системі електронного адміністрування ПДВ, ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє наступне.

 • Щодо залишку коштів з основного електронного рахунку сільгосп підприємства на поточний рахунок

  Законом України від 16 липня 2015 року № 643-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" (далі - Закон № 643), який набув чинності 29 липня 2015 року, внесено зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - Кодекс), у тому числі в частині застосування системи електронного адміністрування податку на додану вартість сільськогосподарськими підприємствами.

 • Щодо не проведення збільшення реєстраційної суми ліміту реєстрації податкових накладних на суму задекларованого від’ємного значення по уточнюючому розрахунку за травень 2015року

  Розглянувши Ваш лист щодо не проведення збільшення реєстраційної суми ліміту реєстрації податкових накладних на суму задекларованого від’ємного значення по уточнюючому розрахунку за травень 2015року, який подано в липні 2015 року, відповідно до вимог п. 34 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє наступне.