Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Освітні послуги: коло отримувачів податкової знижки розширено

10.10.2018 -

Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що Законом України від 03.07.2018 № 2477-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України, якими розширено коло отримувачів податкової знижки в частині громадян, які сплачують за освітні послуги, що надаються дошкільними, шкільними та позашкільними закладами освіти.

Слід зазначити, що раніше таке право надавалося лише за послуги, сплачені на користь вітчизняних закладів професійної, професійно-технічної та вищої освіти.

Право на отримання податкової знижки мають лише члени сiм’ї першого ступеня споріднення: чоловiк, дружина, дiти, батьки. Вiдповiдно, якщо платник сплачував за своє навчання, навчання дiтей або батькiв, вiн може звернутися до органiв фiскальної служби для отримання податкової знижки

Податкова знижка нараховується на доходи, отримані у вигляді заробітної плати. При цьому сума податкової знижки не повинна перевищувати розмір заробітної плати, яку платник отримав протягом звітного року.

Підтвердженням отриманих освітніх послуг є угода, яку платник складає із закладом освіти. В угоді має бути зазначено: хто надає послугу, хто її отримує, сума та термін надання послуги. Угоди та розрахункові документи, які підтверджують сплату коштів, платник має зберігати протягом трьох років.

Для отримання знижки необхідно після закінчення податкового року подати до 31 грудня наступного року декларацію, в якій зазначити суму отриманих доходів та суму коштів, які були сплачені на освітні послуги.