Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Права запитувачів, передбачені Законом України «Про звернення громадян»

15.11.2018 -

Право громадян на звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами, та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення передбачено ст. 40 Конституції України, Законом України  від 02.10.1996 №393/96-ВР «Про звернення громадян» (далі-Закон) та іншими відповідними законодавчими актами.

Наказом Міністерства фінансів України  від 09.03.2015 №271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.04.2015  за №484/26929 затверджено Порядок розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах (далі-Наказ).

Кожен громадянин користується правом отримати необхідну інформацію на підставі письмових звернень, звернень надісланих з використанням мережі Інтернет, засобами електронного зв’язку (електронні звернення), усних звернень, викладених на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку

Засобами телефонного зв’язку:

громадяни можуть звернутися до Державної фіскальної служби України засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр Інформаційно-довідкового департаменту ДФС за номерами:

Інформаційно-довідковий департамент:

0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі);

(044)454-16-13  з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) для мешканців м. Києва

Електронна пошта Інформаційно-довідкового департаменту:

idd@sfs.gov.ua (для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису)

Сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її та територіальних органів (далі – Інформація).

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.

Інформацію щодо достовірності відомостей та застосування заборон, визначених Законом України «Про очищення влади» про осіб, стосовно яких проводиться перевірка, можна повідомити за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «5», або на електронну адресу: dopomoga@sfs.gov.ua.

Громадяни можуть викласти усні звернення до ДФС, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями), засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр ДФС за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «3».

Письмово:

Письмові звернення до Донецької митниці ДФС необхідно надсилати засобами поштового зв’язку  або передавати особисто чи через уповноважену особу на адресу через приймальню громадян, що розташована за адресою:

пр. Луніна, 1, м. Маріуполь, Донецька обл., 87510.

Засобами електронного зв’язку (електронні звернення):

Електронні звернення від громадян в Донецькій митниці ДФС приймаються на електронну адресу: dn.publinform@customs.sfs.gov.ua   у вигляді сканкопії або фотокопії письмового звернення за підписом заявника. Звернення повинно відповідати вимогам  частини сьомої статті 5 Закону.

Особистий прийом:

відповідно до ст.22 Закону  та розділу VI Наказу, в митниці діє приймальня громадян, яка розташована за адресою: пр. Луніна, 1, м. Маріуполь, Донецька обл., 87510.  Керівництвом та посадовими особами Донецької митниці ДФС у встановлені дні та години проводиться особистий прийом, відповідно до Графіків особистого прийому громадян. Для максимальної зручності громадян та інших зацікавлених осіб, Графіки  особистого прийому громадян розміщено на інформаційних стендах адмінприміщень митниці та митних постів Донецької митниці ДФС. Також,  вказані відомості розміщені на суб-сайті територіальних органів ДФС у Донецькій області. З більш детальною інформацією з цього питання можна ознайомитись за посиланням:  http://dn.sfs.gov.ua/pryimalnia-gromadian/grafik-osobistogo-priyomu/

Попередній запис на особистий прийом до керівника органу ДФС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів Донецької митниці ДФС - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.

Дотримуючись відкритості та прозорості діяльності митниці, а також для інформування громадськості про основні напрями та показники роботи Донецької митниці ДФС у рубриці «Приймальня громадян» суб-сайту територіальних органів ДФС у Донецькій області на постійній основі розміщується інформації про стан роботи зі зверненнями громадян в митниці.