Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Тематичний аналіз запитів на публічну інформацію, що надійшли до податкових органів Донецької області у січні-липні п.р.

15.08.2012 -

       До органів державної податкової служби Донецької області протягом січня – липня п.р. надійшло 427 запитів на отримання інформації.

         Зокрема, у липні запитувачі зверталися з проханням надати інформацію щодо сплати податків до бюджету юридичною особою за декілька років, перерахування орендної плати до бюджетів сільських та районних рад, проведення документальних перевірок.

         Найбільш затребуваною залишається інформація щодо графіків роботи органів ДПС і Центру видачі електронних ключів, надання адміністративних послуг, порядку видачі Довідки про відсутність заборгованості, графіку проведення виїзного прийому громадян, надання звітності в електронному вигляді, а також наявності вакансій в органах ДПС області та порядку працевлаштування на роботу до органів податкової служби. Крім того, запитувачі просили надати копії документів з проведення аукціону з продажу безхазяйного майна товарною біржею, податкової звітності підприємства, матеріали зустрічних перевірок.