Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Звіти щодо задоволення запитів

  • У січні-листопаді 2017 року до Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 216 запитів на отримання публічної інформації, що в 1,2 рази менше відповідного показника аналогічного періоду минулого року (254).

  • У січні-жовтні 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 202 запити на отримання публічної інформації, що в 1,2 рази менше відповідного показника аналогічного періоду минулого року (236).

  • У січні-вересні 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 182 запити на отримання публічної інформації, що в 1,2 рази менше відповідного показника аналогічного періоду минулого року.

  • У січні-липні 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 139 запитів на отримання публічної інформації, що у 1,2 рази менше відповідного показника аналогічного періоду минулого року.

  • У січні-червні 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 124 запити на отримання публічної інформації, що у 1,2 рази менше відповідного показника аналогічного періоду минулого року.

  • У січні-травні 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 89 запитів на отримання публічної інформації, що у 1,5 рази менше відповідного показника аналогічного періоду минулого року. Зокрема, у травні п.р

  • У січні-квітні 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 75 запитів на отримання публічної інформації, що у 1,4 рази менше відповідного показника аналогічного періоду минулого року.

  • У січні-березні 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшов 61 запит на отримання публічної інформації, що у 1,2 рази меньше відповідного показника аналогічного періоду минулого року.

  • У січні-лютому 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 36 запитів на отримання публічної інформації, що у 1,1 рази перевищує відповідний показник аналогічного періоду минулого року.

  • У січні 2017 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 19 запитів на отримання публічної інформації, що у 1,4 рази перевищує відповідний показник аналогічного періоду минулого року.