Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію

17.10.2018 -

У вересні 2018 року до Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 16 запитів на отримання публічної інформації, що на 2 запити менше минулорічного показника.

У вересні п.р. запитувачі звертались з проханням надати інформацію щодо кількості фактів зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування платникам податків, внесених до переліку ризикових, а також щодо кількості, переліку та сум сплачених податків суб'єктів господарювання, які працюють у м. Авдіївці та сплачують податки до місцевого бюджету.

Також запитувачі цікавились інформацією щодо наявності податкового боргу у суб’єкта господарювання, діяльності гуманітарно-логістичного центру «Майорське», запитували фінансові звіти підприємств за 2015-2017 роки тощо.

За результатами розгляду інформацію надано на 13 запитів, відмовлено у наданні інформації на 3 запити у зв’язку з тим, що запитувана інформація не відповідала визначенню публічної інформації згідно з законодавством, а стосувалась або надання роз’яснень, або надання інформації, яка потребує створення в інший спосіб.