Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію

08.11.2018 -

У жовтні 2018 року до Головного управління ДФС у Донецькій області  надійшло 8 запитів на отримання публічної інформації, що у 2,5 рази менше минулорічного показника (20).

Запитувачі звертались з проханням надати інформацію щодо  наявності податкової заборгованості та штрафних санкцій і пені у запитувача, фактів зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування ризиковим платникам податків, нарахування плати за землю, обов'язків та повноважень працівників ГУ ДФС при надходженні повідомлень про здійснення нелегального бізнесу на території, де впроваджується їх діяльність.

Також запитувачі цікавились інформацією щодо посадових інструкцій, графіку роботи та розміру заробітної плати посадових осіб певного структурного підрозділу ГУ ДФС у Донецькій області за 2018 рік, надходжень та збору до державного бюджету Донецької області станом на 01.01.2018 тощо.

За результатами розгляду інформацію надано на 7 запитів, відмовлено у наданні інформації на 1 запит у зв’язку з тим, що інформація стосувалась третіх осіб.