Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У грудні 2018 року на розгляд до Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 14 запитів на публічну інформацію

14.01.2019 -

У грудні 2018 року до Головного управління ДФС у Донецькій області  надійшло 14 запитів на отримання публічної інформації, що на 1 запит менше минулорічного показника (15).

Запитувачі звертались з проханням надати інформацію щодо переліку витрат у кошторисі за 2017 - 2018 роки за кодом економічної класифікації видатків 2800 «Інші поточні видатки», наявності або відсутності податкового боргу у суб’єкта господарювання, кількості застрахованих осіб, суми сплаченого судового збору за 2017 рік та за 11 місяців 2018 року.

Також запитувачі цікавились інформацією щодо стану розгляду попередніх заяв щодо проведення перевірки юридичних осіб, перебування громадянина на службі в Маріупольському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області тощо.

За результатами розгляду інформацію надано на 13 запитів, відмовлено у наданні інформації на 1 запит у зв’язку з тим, що запитувана інформація не відповідала визначенню публічної інформації згідно з законодавством, а стосувалась надання інформації, яка потребує створення в інший спосіб.