Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У лютому 2019 року на розгляд до Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 15 запитів на публічну інформацію

13.03.2019 -

У лютому 2019 року до Головного управління ДФС у Донецькій області  надійшло 15 запитів на отримання публічної інформації, що на 3 запити більше ніж у січні поточного року (12).

Запитувачі звертались з проханням надати інформацію щодо сум екологічного податку, сплаченого суб'єктами господарювання протягом 2018 року, наявності у суб'єкта господарювання заборгованості по сплаті податків та обов`язкових платежів.

Також запитувачі цікавились інформацією щодо кількості фактів внесення та виключення суб'єктів господарювання з/до переліку ризикових платників податків, надання копій матеріалів документальної перевірки фізичної особи-підприємця.

 За результатами розгляду інформацію надано на 13 запитів, один запит направлено іншому розпоряднику інформації, у володінні якого вона знаходиться, відмовлено в задоволенні одного запиту.

На сьогодні громадяни користуються правом звертатись за отриманням публічної інформації до органів фіскальної служби письмово, у сканованому вигляді через мережу Інтернет, через Електронний кабінет платника з використанням електронного цифрового підпису, а також за допомогою усних запитів, викладених засобами телефонного зв’язку.