Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У березні 2019 року на розгляд до Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 11 запитів на публічну інформацію

11.04.2019 -

У березні 2019 року до Головного управління ДФС у Донецькій області  надійшло 11 запитів на отримання публічної інформації, що на 4 запити менше, ніж у лютому поточного року (15).

Запитувачі звертались з проханням надати копії документів та звітності, інформацію щодо нарахованих сум грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат працівникам ГУ ДФС.

Також запитувачі цікавились інформацією щодо стану розрахунків суб'єкта господарювання з бюджетом з податку на нерухоме майно, сум сплачених суб'єктом господарювання податків протягом 2018 року до місцевого бюджету, критеріїв для внесення суб'єкта господарювання до переліку ризикових платників податків, наявності заборгованості по сплаті орендної плати за землю юридичними та фізичними особами, іншої податкової інформації.

За результатами розгляду інформацію надано на 6 запитів, один запит направлено іншому розпоряднику інформації, у володінні якого вона знаходиться, відмовлено в задоволенні чотирьох запитів.

На сьогодні громадяни користуються правом звертатись за отриманням публічної інформації до органів фіскальної служби письмово, у сканованому вигляді через мережу Інтернет, через електронний сервіс «Електронний кабінет» (https://cabinet.sfs.gov.ua/contacts) з використанням електронного цифрового підпису, а також за допомогою усних запитів, викладених засобами телефонного зв’язку.