Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У квітні п.р. збільшилась кількість запитів на публічну інформацію в Головному управлінні ДФС у Донецькій області триває

11.05.2019 -

У січні-квітні 2019 року до Головного управління ДФС у Донецькій області  надійшло 53 запити на отримання публічної інформації, що на 17,2% менше, ніж в аналогічному періоді минулого року (64). За результатами розгляду задоволено 42 запити на отримання публічної інформації (або 79,2% від загальної кількості запитів), відмовлено в задоволенні 8 запитів (15,1%), 3 запити (5,7%) направлено іншим розпорядникам інформації, у володінні яких вона знаходиться.

Зокрема у квітні 2019 року до Головного управління ДФС у Донецькій області  надійшло 15 запитів на отримання публічної інформації, що на 4 запити більше, ніж у березні поточного року (11). Запитувачі звертались з проханням надати копії податкового повідомлення – рішення, актів камеральної та документальної перевірок, поданої податкової декларації про майновий стан та доходи. Також запитувачі цікавились інформацією щодо наявності заборгованості по сплаті орендної плати з юридичних та фізичних осіб, сум сплати податків суб’єктом господарювання за 2016-2018 роки, підстав збільшення грошового зобов’язання приватного акціонерного товариства за платежем з податку на прибуток та інше. За результатами розгляду інформацію надано на 12 запитів, відмовлено в задоволенні трьох запитів.

На сьогодні громадяни користуються правом звертатись за отриманням публічної інформації до органів фіскальної служби письмово, у сканованому вигляді через мережу Інтернет, через електронний сервіс «Електронний кабінет» (https://cabinet.sfs.gov.ua/contacts) з використанням електронного цифрового підпису, а також за допомогою усних запитів, викладених засобами телефонного зв’язку.