Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Головному управлінні ДФС у Донецькій області забезпечено реалізацію права запитувачів на отримання публічної інформації

05.06.2019 -

На сьогодні громадяни користуються правом звертатись за отриманням публічної інформації до органів фіскальної служби письмово, у сканованому вигляді через мережу Інтернет, через сервіс «Електронний кабінет» з використанням електронного цифрового підпису, а також за допомогою усних запитів, викладених засобами телефонного зв’язку.

З огляду на це у січні-травні 2019 року до Головного управління ДФС у Донецькій області  надійшло 60 запитів на отримання публічної інформації, що на 20% менше, ніж в аналогічному періоді минулого року (75). В розрізі категорій запитувачів запити надійшли від фізичних осіб – 31 (51,7% від загальної кількості запитів), від юридичних осіб – 17 (28,3%), від інших органів виконавчої влади як до належного розпорядника інформації – 7 (11,7%), від об’єднань громадян – 4 (6,7%), ЗМІ – 1 (1,6%).

За результатами розгляду задоволено 47 запитів на отримання публічної інформації (78,3% від загальної кількості запитів), відмовлено в задоволенні 10 запитів (16,7%), три запити (5%) направлено іншим розпорядникам інформації, у володінні яких вона знаходиться.

У травні поточного року до Головного управління ДФС у Донецькій області  надійшло 7 запитів на отримання публічної інформації, що майже вдвічі менше, ніж у квітні поточного року (15). Запитувачі звертались з проханням надати копії документів відносно перевірки фізичної особи. Також запитувачі цікавились інформацією щодо наявності заборгованості зі сплати податків, ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, виданих певному суб’єкту господарювання за відповідні періоди, та інше. За результатами розгляду інформацію надано на 5 запитів, відмовлено в задоволенні двох запитів, оскільки інформація, що запитувалась, стосувалась третіх осіб.