Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Донецькій області триває

23.01.2015 -

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

  З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при Головному управлінні ДФС у Донецькій області створюється Громадська рада.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Донецькій  області від 12.11.2014 №35, здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином документи :

 1. заява інституту громадянського суспільства для підтвердження участі в установчих зборах

2.  витяг з протоколу засідання інституту громадянського суспільства

3. біографічна довідка уповноваженого представника ІГС на участь в установчих зборах з обрання складу Громадської ради

4.інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства упродовж 2013 – 2014 років

5. заява уповноваженого від інституту громадянського суспільства кандидата для участі в установчих зборах з обрання складу Громадської ради при ГУ ДФС у Донецькій області про надання згоди щодо оприлюднення персональних даних

 Документи приймаються нарочно (поштою)  за адресою: м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької дивізії буд. 114 кім.320, або засобами електронного   зв’язку. Електронна адреса для надання документів – sfs_dn@ukr.net. Форми документів розміщено на сайті ДФС України  (Про службу/Громадська рада/Архів/ Ініціативна група/Зразки документів).

Відповідальні особи  за прийняття документів – Войтенко Вікторія Володимирівна, Остапенко Наталя Леонидівна – секретар Ініціативної групи.

З метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами: (0629) 58-42-42  

Про дату проведення установчих зборів з формування Громадської ради при ГУ ДФС у Донецькій області буде повідомлено додатково.