Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт щодо задоволення запитів на публічну інформацію, що надійшли до Донецької митниці ДФС протягом липня 2018 року

02.08.2018 -

Протягом січня-липня 2018 року до Донецької митниці ДФС надійшло п’ять запитів, які розглядались в рамках Закону України «Про доступ до публічної інформації». З них три на отримання інформації, розпорядником якої є Донецька митниці ДФС, два за належністю від ДФС у частині, що стосується діяльності митниці. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року кількість запитів скоротилися в 2,6 рази або на 62% (13 запитів - 2017 рік). Серед отриманих запитів три надійшло від фізичних осіб, два від представника ЗМІ.

 Безпосередньо  у липні поточного року до митниці надійшло два запити на отримання публічної інформації.

Питання, що цікавили запитувачів стосувались: статистичних даних щодо митного оформлення та визначення митної вартості транспортних засобів  у розрізі товарних груп згідно з УКТЗЕД,  переліку найбільших платників  податків та найбільших податкових боржників у Донецькій області за відповідний період часу, інформації про кількість вхідної кореспонденції, що надійшла від правоохоронних органів протягом 2017 року, а також інформації про підтвердження проходження служби у фіскальних органах України зазначеною у запиті особою. 

 За результатами розгляду інформаційних запитів три задоволено, два  направлено належному розпоряднику інформації, відповідно до п.3 ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом січня-липня 2018 року скарг на рішення, дії чи бездіяльність працівників митниці з розгляду запитів на публічну інформацію не надходило.