Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт щодо задоволення запитів на публічну інформацію, що надійшли до Донецької митниці ДФС протягом серпня 2018 року

03.09.2018 -

             Протягом січня-серпня 2018 року до Донецької митниці ДФС надійшло шість запитів, які розглядались в рамках Закону України «Про доступ до публічної інформації». З них чотири на отримання інформації, розпорядником якої є Донецька митниці ДФС, два за належністю від ДФС у частині, що стосується діяльності митниці. Серед отриманих запитів чотири надійшло від фізичних осіб, два від представника ЗМІ. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість запитів скоротилися більше ніж у 2 рази  (16 запитів - 2017 рік).

 Безпосередньо  у серпні поточного року до митниці надійшов один запит на отримання публічної інформації.

Питання, що цікавили заявників стосувались: статистичних даних щодо митного оформлення та визначення митної вартості транспортних засобів  у розрізі товарних груп згідно з УКТЗЕД;  переліку найбільших платників  податків та найбільших податкових боржників у Донецькій області за відповідний період часу; кількості вхідної кореспонденції, що надійшла від правоохоронних органів протягом 2017 року; інформації про підтвердження проходження служби у фіскальних органах України запитувачем та кваліфікаційних вимог до посад, які обіймав запитувач під час перебування на державній службі. 

 За результатами розгляду інформаційних запитів чотири задоволено, два  направлено належному розпоряднику інформації, відповідно до п.3 ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом січня-серпня 2018 року скарг на рішення, дії чи бездіяльність працівників митниці з розгляду запитів на публічну інформацію не надходило.