Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт щодо задоволення запитів на публічну інформацію, що надійшли до Донецької митниці ДФС протягом вересня 2018 року

03.10.2018 -

Протягом січня-вересня 2018 року до Донецької митниці ДФС надійшло 14 запитів, які розглядались в рамках Закону України «Про доступ до публічної інформації». З них 12 на отримання інформації, розпорядником якої є Донецька митниці ДФС, два за належністю від ДФС у частині, що стосується діяльності митниці. Серед отриманих запитів 12 надійшло від фізичних осіб, два від представника ЗМІ. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість запитів скоротилися на 40% або на 9 запитів.

 Безпосередньо у вересні поточного року до митниці надійшло вісім запитів на отримання публічної інформації.

Питання, що цікавили заявників стосувались: статистичних даних роботи митниці, інформації про підтвердження проходження служби у фіскальних органах України запитувачем та кваліфікаційних вимог до посад, які обіймав запитувач під час перебування на державній службі, підтверджуючи документи та підстави, на яких було винесено у відношенні запитувача постанову про порушення митних правил, а також інформацію про організаційну, розпорядчу діяльність, відомості щодо посадових осіб митниці, які обіймають посади, визначені у запиті. 

 За результатами розгляду інформаційних запитів 12 задоволено, два  направлено належному розпоряднику інформації, відповідно до п.3 ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом січня-вересня 2018 року скарг на рішення, дії чи бездіяльність працівників митниці з розгляду запитів на публічну інформацію не надходило.