Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт щодо задоволення запитів на публічну інформацію, що надійшли до Донецької митниці ДФС протягом січня - грудня 2018 року

04.01.2019 -

             Впродовж 2018 року до Донецької митниці ДФС надійшло 16 запитів, які розглядались в рамках Закону України «Про доступ до публічної інформації». З них 13 на отримання інформації, розпорядником якої є Донецька митниці ДФС, 3 за належністю від ДФС у частині, що стосується діяльності митниці. Серед категорій запитувачів: у шести випадках інформацію просили надати  фізичні особи, два запити надіслали представники ЗМІ, вісім - громадські організації. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість запитів скоротилась на 41% (28 запитів-2017 рік).

Загальний аналіз запитів свідчить, що найбільш поширеними є питання отримання інформації, пов’язаної із статистичними даними роботи митниці, інформації про підтвердження проходження служби у фіскальних органах України, кваліфікаційних вимог до посад, надання підтверджуючих документів та пояснення підстав, на яких було винесено рішення про складання стосовно запитувача  постанови про порушення митних правил, а також відомості про організаційну, розпорядчу діяльність митниці, прізвища, імена, по-батькові та біографічні довідки осіб, які обіймають посади, визначені у запиті. 

За результатами розгляду інформаційних запитів 14 задоволено, два  направлено належному розпоряднику інформації, відповідно до п.3 ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом  2018 року скарги на рішення, дії чи бездіяльність працівників митниці з розгляду запитів на публічну інформацію не надходили.