Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт щодо задоволення запитів на публічну інформацію, що надійшли до Донецької митниці ДФС протягом січня - квітня 2019 року.

06.05.2019 -

Протягом січня - квітня 2019 року до Донецької митниці ДФС надійшло три запита, які розглядались в рамках Закону України «Про доступ до публічної інформації», що на 2 запити більше ніж за відповідний період минулого року. Із загальної кількості отриманих запитів, два - на отримання інформації, розпорядником якої є Донецька митниці ДФС, один - за належністю від ДФС у частині, що стосується діяльності митниці. Всі запити надійшли від фізичних осіб.

 Безпосередньо у квітні поточного року до митниці не надходили  запити на отримання публічної інформації.

Питання, що цікавили заявників стосувались: інформації щодо розпорядження майном, що переходить у власність держави; обсягу експорту товарів через Маріупольський морський торговельний порт, оформлений Донецькою митницею ДФС у 2018 році; інформації щодо знаходження на балансовому обліку Донецької митниці ДФС або на обліку права власності чи користування морських, річкових та повітряних суден. 

В термін, передбачений чинним законодавством, заявникам та ДФС надано вичерпні відповіді на всі порушені питання.

За січень-квітень 2019 року скарг на рішення, дії чи бездіяльність працівників митниці з розгляду запитів на публічну інформацію не надходило.