Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт щодо задоволення запитів на публічну інформацію, що надійшли до Донецької митниці ДФС протягом січня - травня 2019 року.

03.06.2019 -

Протягом січня - травня 2019 року до Донецької митниці ДФС надійшло чотири запити, які розглядались в рамках Закону України «Про доступ до публічної інформації», що на один запит більше ніж за відповідний період минулого року. Із загальної кількості отриманих запитів, три - на отримання інформації, розпорядником якої є Донецька митниці ДФС, один - за належністю від ДФС у частині, що стосується діяльності митниці. Всі запити надійшли від фізичних осіб.

 Безпосередньо у травні 2019 року, до  митниці надійшов один запит на отримання публічної інформації.

Питання, що цікавили заявників стосувались: інформації щодо розпорядження майном, що переходить у власність держави; обсягу експорту товарів через Маріупольський морський торговельний порт, оформлений Донецькою митницею ДФС у 2018 році; інформації щодо знаходження на балансовому обліку Донецької митниці ДФС або на обліку права власності чи користування морських, річкових та повітряних суден та роз’яснення  процедури та нормативно-правові документи, що регулюють питання взяття на облік осіб, які здійснюють операції з товарами.

В термін, передбачений чинним законодавством, заявникам та ДФС надано вичерпні відповіді на всі порушені питання.

У січні - травні 2019 року скарг на рішення, дії чи бездіяльність працівників митниці з розгляду запитів на публічну інформацію не надходило.