Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! Зміни у митному законодавстві щодо транспортних засобів, які ввозяться на митну територію України

29.01.2019 -

Донецька митниця ДФС нагадує, що 25 листопада 2018 року набрав чинності Закон України від 8 листопада 2018 року №2612-VIII, яким внесено певні зміни до порядку митного оформлення транспортних засобів.

Зокрема, відповідно до статті 365 Митного кодексу України митне оформлення транспортних засобів за товарними позиціями 8701 – 8707, 8711, 8716 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД), які ввозяться на митну територію України громадянами, може здійснюватися у будь-якому органі доходів і зборів на всій території України з пред’явленням їх цьому органу.

Наголошуємо, що при митному оформленні  вказаної категорії товарів, обов’язковим є подання попередньої митної декларації (далі – ПМД), доставка та пред’явлення вищезазначених транспортних засобів органу доходів і зборів, який оформив таку ПМД.

Також звертаємо Вашу увагу, що при митному оформленні зазначених вище транспортних засобів у пункті пропуску через державний кордон України подавати ПМД не потрібно.

Будьте обачні та слідкуйте за змінами у законодавстві!