Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Разом поліпшуємо добробут громади

04.06.2018 -

Днями начальник Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Павло Рисованний прийняв участь у черговому засіданні колегії Покровської райдержадміністрації.

Члени колегії мали на меті обговорити нагальні питання життєдіяльності громади Покровського регіону, наповнення місцевого бюджету та перспективи розвитку району.

Своєчасне погашення заборгованості по заробітній платі, упереджуюча робота по недопущенню податкового боргу по платі на землю та податку на нерухомість – на ці та інші проблемні питання звернув увагу податківець під час заходу та надав пропозиції щодо взаємодії фіскальної служби, посадових осіб РДА та голів сільських та селищних рад.

Крім цього, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», запровадженого Кабінетом Міністрів України розпорядженням від 14 березня 2018 року №155-р, Павло Рисованний нагадав присутнім про обов’язки та гарантовані Конституцією та законами України права громадян у податковій сфері.