Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

СПАРТАКІАДА – СВЯТО ДЛЯ ВСІХ!

04.06.2018 -

Після тривалої перерви 1 – 3 червня 2018 року в легендарному українському місті Одеса відбулась чергова Спартакіада працівників Державної фіскальної служби України. На Одещину з усієї України з’їхалося понад 700 учасників та їх вболівальників – це представники головних управлінь ДФС, Офісу великих платників податків ДФС, митниць ДФС, Університету митної справи та фінансів, Університету Державної фіскальної служби України.

Не залишилась осторонь цієї події і Донецька область. Фіскальну службу Донеччини представляла збірна команда у складі 20-х спортсменів – співробітників Головного управління ДФС у Донецькій області та Донецької митниці ДФС. Протягом трьох днів на мальовничому узбережжі Чорного моря команда Донеччини змагалась з колегами з інших регіонів за переможні бали у пляжному волейболі, міні-футболі, боулінгу, гирьовому спорті, настільному тенісі та стрільбі.

В запеклій боротьбі та непростих змаганнях наші колеги зайняли 15-те місце серед 28 команд. Щиро вітаємо всіх учасників команди фіскальної служби Донеччини!

Але Спартакіада – це не тільки змагання, а й активне дозвілля та можливість поспілкуватись з колегами з інших регіонів в неформальній обстановці. І тут немає переможців і переможених, адже позитивних емоцій, захоплення, яскравих вражень, незабутніх моментів у всіх учасників Спартакіади було за край!

Вітаючи учасників Спартакіади та підсумовуючи її результати, в.о. Голови ДФС Мирослав Продан зазначив, що такі Спартакіади проводитимуться тепер щороку. А значить у всіх у нас попереду нові можливості та нові перемоги!