Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Легалізація діяльності громадян – власників земельних часток (паїв), що обробляють землю самостійно – актуальна тема сьогодення

05.06.2018 -

Днями фахівцями Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області та Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області було проведено нараду з керівниками підприємств, установ, організацій, головами та землевпорядниками сільських, селищних рад та об`єднаної територіальної громади Олександрівського району за участі голови Олександрівської районної державної адміністрації Миколи Мачульського.

На нараді податківці зазначили, що пріоритетними напрямами спільних  зусиль має бути контроль за легалізацією діяльності громадян, які орендують земельні ділянки (паї), та громадян, які самостійно їх обробляють.

Проведення семінарів, зустрічей з платниками податків та громадськістю щодо роз’яснення податкового законодавства – це своєчасна  упереджуюча робота, яка сприяє розвитку партнерських відносин та веде до збільшення добробуту місцевих громад, – зауважили представники фіскальної служби під час заходу та надали пропозиції щодо взаємодії фіскальної служби, посадових осіб РДА та голів сільських та селищних рад.

Наприкінці податківці відповіли на всі запитання, що виникли під час проведення наради з оподаткування господарської діяльності.

За результатами наради було акцентовано, що сумлінне ставлення громадян до сплати податків та стабільне наповнення бюджетів є запорукою соціальної стабільності громади.