Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Головному управлінні ДФС у Донецькій області відзначили День Конституції України

27.06.2018 -

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Донецькій області податківці на черговій апаратній нараді не тільки підвели підсумки своєї роботи, але й урочисто відзначили одне з найбільших державних свят – День Конституції України.

Саме в цей день, 28 червня 1996 року, Верховна Рада України після багатомісячних обговорень і дебатів змогла підтримати 315 голосами новий Основний закон нашої країни. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, і це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина.

Зі слів привітань розпочав нараду начальник Головного управління ДФС у Донецькій області Сергій Погорєлий, який відзначив особливу роль органів Державної фіскальної служби у забезпеченні фінансово-економічної незалежності держави та прав і свобод громадян України, побажав присутнім незмінних успіхів на життєвому шляху, миру, злагоди та добробуту, впевненості у своїх силах, наснаги в роботі на благо України та її народу.

Враховуючи особистий вагомий внесок, сумлінну працю та бездоганне виконання службових обов’язків, сьогодні на високому рівні було оцінено роботу спеціалістів відомства, 28 з яких було нагороджено грамотами, цінними подарунками, нагрудними знаками, достроковим присвоєнням спеціальних звань. Сергій Погорєлий відзначив окремих працівників головного управління і ДФС України – вручив оголошені наказом ДФС України подяки першому заступнику начальника головного управління Ірині Долозіній, заступнику начальника головного управління Світлані Луньковій та заступнику начальника головного управління – начальнику Покровсько-Добропільського управління Аллі Єльниковій.

Не залишились осторонь і профспілки працівників органів ДФС. Голова Донецької обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників державної фіскальної служби Ольга Д’яченко привітала колектив Головного управління ДФС У Донецькій області з Днем Конституції України та з 20-ю річницею утворення галузевої профспілки та від імені Голови Центральної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС Кислиці О.І. вручила керівництву Головного управління ДФС у Донецькій області подяки за вагомий внесок у розвиток соціального партнерства та сприяння діяльності Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС.

Святкування в сьогоденні Дня Конституції України – це не просто відзначення дня підписання нормативного акту, це, насамперед, вшанування дати, коли держава Україна та її народ отримали Основний закон, а наша України була визначена як демократична, соціальна, правова держава, це чергове, на височайшому рівні, ствердження суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України. Саме з поваги кожного до Конституції, з її неухильного повсякденного виконання, із суворого дотримання кожним гарантованих нею прав і свобод та виконання визначених нею обов’язків починається сильна, квітуча, незалежна Україна!