Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У м. Маріуполі відбулися спільні тренування кінологічних команд Національної поліції у Донецькій області та Донецької митниці ДФС

04.07.2018 -

Минулого тижня Донецькою митницею ДФС спільно з представниками Національної поліції в Донецькій області було проведено учбові заходи, спрямовані на відпрацювання дій кінологічних команд з виявлення наркотичних та вибухових речовин. Мета навчання - оперативне виявлення та запобігання переміщення вказаних заборонених речовин через державний кордон України.

Всього у заході прийняли участь сім кінологічних команд представників Нацполіції регіону та три кінологічні команди митників.

З метою створення та моделювання тренінгу, наближеного до реальних умов діяльності, заняття кінологічних команд проводилось на території державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» на судні «Федір Мокряк».

Всі чотирилапі помічники гідно довели свій високий рівень підготовки.  Чітко та швидко команди справлялися із поставленими завданнями. Добре виховані та дисципліновані собаки знайшли залишені напередодні «закладки» із зразками різних наркотичних та вибухових речовин. Всі собаки добре відчували себе на морському судні, на відмінно відпрацювали всі складні завдання. Треба зазначити, що серед хвостатих вихованців представників  кінологів всіх служб є як «ветерани» служби, так і ті, хто тільки навчається бути надійним помічником кінолога у справі запобігання та виявлення злочинів.

Слід підкреслити, що кінологічні команди Національної поліції вперше приймали участь у подібному заході (обстеження морського судна). Для  митників та їх пухнастих помічників такі тренування проходять вже не вперше, адже це їх постійна буденна робота.

Робота кінологів - це не тільки ризик, надзвичайна відповідальність та робота у команді 24 години на добу, а й маса позитивних, ні з чим не порівняних емоцій. Побажаємо всім командам, які приймали участь у тренуванні, відмінного здоров’я, оптимізму та  високих  професійних досягнень у підтриманні законності та правопорядку.