Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Від ліцензування пального бюджет Донеччини вже отримав більше 900 тис. гривень

02.08.2019 -

З початку 2019 року майже 26 млн грн надійшло від ліцензування на право торгівлі підакцизними товарами, з них за рахунок нової статті доходу – ліцензування виробництва, торгівлі та зберігання пального – до бюджету Донеччини надійшло 936,7 тис. гривень.

Станом на 01.07.2019 у Донецькій області діє 8620 ліцензій на право здійснення торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним, а також на виробництво та зберігання пального. Упродовж шести місяців поточного року суб’єкти господарювання Донеччини отримали 2666 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 2094 ліцензій – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. За оперативними даними з початку липня вже видано 205 ліцензій на роздрібну торгівлю пальним та 12 – за зберігання пального.

В той же час, за несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 401 ліцензії та анульовано 887 ліцензій. Крім того, за продаж алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 24 ліцензії. До недобросовісних підприємців, які продавали алкоголь та тютюн неповнолітнім, застосовано фінансові санкції на загальну суму 809 тис. гривень.

Курортний сезон вже у самому розпалі, тому податкова служба Донецької області нагадує суб’єктам господарювання, що безліцензійна діяльність веде до чималих штрафів. Крім того, за легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім у такого підприємця водночас анулюється і ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів.