Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Майже 640 млн гривень вже надійшло до місцевих бюджетів від власників та орендарів земель Донеччини

07.08.2019 -

За сім місяців 2019 року місцеві бюджети Донецької області отримали 639,5 млн гривень плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 559,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 80,4 млн гривень.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-липня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8,8 відсотків.

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполя – понад 168 млн грн, землекористувачі Слов’янського району поповнили бюджет на 67,3 млн грн, м. Краматорськ - на 66,2 млн гривень.

Податкова служба Донеччини нагадує, що нарахування сум податку за землю фізичним особам було проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2019 року. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.