Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Митники Донеччини вилучили у порушника митного законодавства грейферний ківш

09.08.2019 -

Співробітниками Донецької митниці ДФС наприкінці липня поточного року попереджено спробу суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності мінімізувати митні та інші платежі шляхом надання органу доходів і зборів  завідомо недостовірних відомостей про товар. Якщо просто – порушник  намагався видати новий товар за старий та сплатити державі якомога менше коштів.

В рамках проведення операції «Бастіон» 23 липня цього року до митного оформлення подані документи на товар «грейферний ківш», в яких заявлено, що товар був у використанні та в подальшому відновлений. Однак під час проведення митного огляду було виявлено документи на прилад, в тому числі сертифікат про походження товару, виданий виробником, в якому зазначалося, що пристрій новий, виготовлений у поточному році. Крім того, в пакувальному листі від виробника вказано серійний номер приладу, який збігається із номером, вказаним на товарі, що також підтверджує, що виготовлено ківш саме у 2019 році.

Із джерел відкритих даних, а саме, з мережі Інтернет, посадовими особами митниці було виявлено, що на офіційному сайті виробника ціна за вищезазначений товар досягає суми 29 тис. EUR, що більше у 5 разів тієї вартості, яка заявлена у декларації.

У зв’язку з виявленням недостовірних відомостей, заявлених суб’єктом господарювання, Управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Донецької митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України (переміщення товарів з приховуванням від митного контролю). На даний час товар тимчасово вилучений, провадження у справі триває.