Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Аудитом Донеччини додатково забезпечено більше 40 мільйонів гривень надходжень до бюджету

12.08.2019 -

З метою виявлення та упередження порушень податкового законодавства підрозділами аудиту Донеччини першочергова увага приділяється проведенню перевірок суб’єктів господарювання, що мають ризики в своїй діяльності.

Так, за 7 місяців поточного року фахівці підрозділів аудиту податкової  служби Донецької області провели 402 документальні перевірки, за результатами яких донараховано податкових зобов’язань на 440,5 млн гривень. Також в ході перевірок було зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 134,3 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 24,2 млн гривень.

За січень-липень 2019 року підрозділами аудиту Донеччини забезпечено додаткових надходжень до державного бюджету у сумі 40,3 млн гривень. За результатами проведених документальних перевірок поточного року до бюджету надійшло 27,1 млн гривень.

Нагадуємо платникам податків, що перевірити, чи планується перевірка їх підприємств у 2019 році, можна на сайті ДФС України за наступним посиланням http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/362017.html.