Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У липні 2019 року Головним управлінням ДФС у Донецькій області надано понад 21,4 тисяч адміністративних послуг

13.08.2019 -

Фахівцями центрів обслуговування платників Донецької області у липні 2019 року надано 21483 адміністративні послуги, що на 6,3% більше, ніж у червні поточного року. Найбільшу кількість адміністративних послуг відвідувачі отримали в ЦОП Центральної, Приморської, Північної ДПІ Маріупольського управління ГУ ДФС у Донецькій області (2781), ЦОП Краматорської ДПІ Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області (2175), ЦОП Бахмутської ДПІ Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області (1614), ЦОП Слов’янської ДПІ Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС у Донецькій області (1491), ЦОП Кальміуської ДПІ Маріупольського управління ГУ ДФС у Донецькій області (1177).

У зв’язку з тим, що суб’єктами звернень не дотримано відповідних умов для отримання адміністративних послуг, їм було відмовлено в наданні 93 таких послуг (що складає 0,4% від загальної кількості звернень щодо надання адміністративних послуг).

Найбільша кількість адміністративних послуг надається з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків: видано 10595 карток платника податків про реєстраційний номер облікової картки платника податків, 4050 відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків тощо.

Крім того, надано 1146 витягів з реєстру платників єдиного податку (5,3%), зареєстровано 1063 книги обліку розрахункових операцій (5%), видано 955 довідок про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (4,5%), зареєстровано 774 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (3,6%), зареєстровано 660 платників єдиного податку (3,1%) та ін.

 

  Що стосується здійснення ліцензування діяльності суб’єктів господарювання з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, то у липні 2019 року Головним управлінням ДФС у Донецькій області видано 648 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 472 ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. Анульовано 53 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і 46 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами за заявами суб’єктів господарювання.

Разом з тим за 7 місяців 2019 року платникам надано 147495 адміністративних послуг, що на 5,5% менше, ніж за 7 місяців 2018 року; відмовлено в наданні 655 адміністративних послуг,що складає понад 0,4% від загальної кількості звернень щодо надання адміністративних послуг.  

Управління обслуговування платників нагадує, що платники податків можуть звернутися до Центрів обслуговування платників Донецької області за отриманням 31 адміністративної послуги. Отримати вичерпну інформацію стосовно порядку надання адміністративних послуг можна у розділі «Адміністративні послуги» офіційного субсайту ГУ ДФС у Донецькій області веб-порталу ДФС (http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/).