Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Ліцензування підакцизних товарів поповнило місцеві бюджети Донеччини майже на 25 мільйонів гривень

14.08.2019 -

З початку 2019 року від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним, а також на виробництво та зберігання пального до бюджету Донеччини від платників регіону надійшло 29,4 млн гривень.

Протягом січня-липня 2019 року податкова служба Донеччини надала 5325 ліцензій на право здійснення торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, для роздрібної торгівлі алкогольною продукцією суб'єкти господарювання отримали 2995 ліцензій, для продажу тютюну – 2330 дозволів. Крім того, з липня 2019 року ГУ ДФС у Донецькій області видано 228 ліцензій на роздрібну торгівлю пальним та 12 – за зберігання пального. Загальна кількість діючих ліцензій на Донеччині станом на 01.08.2019 складає 8741.

Усього за сім місяців підприємства і фізичні особи-підприємці, які вроздріб торгують алкогольними напоями та тютюном, спрямували до скарбниць громад 118 млн гривень акцизного податку. Його ставка складає 5 відсотків від вартості реалізованої продукції.

Роздрібна торгівля підакцизними товарами – суттєве джерело надходжень до бюджетів громад. Тому податковою службою Донеччини постійно здійснюється увесь комплекс контрольно-перевірочних заходів у цій сфері. Так, за несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 553 ліцензій та анульовано 941 ліцензію. Працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів з початку року проведено 196 фактичних перевірок, за результатами яких до порушників застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на суму 2,6 млн гривень.

Курортний сезон ще подовжується, тому податкова служба Донеччини нагадує суб’єктам господарювання, що фінансова відповідальність за відсутність ліцензії складає 200% вартості отриманої партії товару, але не менше 17 тис. гривень. Тож, шановні підприємці, не наражайтеся на чималі штрафи – своєчасно придбавайте відповідні ліцензії на торгівлю підакцизними товарами!