Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Платникам Донеччини відшкодовано більше 290 млн гривень ПДВ

20.08.2019 -

За інформацією управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Донецькій області за сім місяців 2019 року платниками Донецького регіону задекларовано 337,3 млн грн бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

На даний час у Донецькому регіоні на обліку перебуває 5 959 юридичних осіб – платників податку. З них, за підсумками січня-липня поточного року, 44 суб’єкта господарювання подали заяву на отримання бюджетного відшкодування, що майже на рівні минулого року.

Завдяки впровадженню Електронного реєстру відшкодування ПДВ, процес повернення на сьогодні платникам бюджетних коштів здійснюється прозоро та автоматично, виключаючи будь-які маніпуляції. Так, цьогоріч повернуто з бюджету 290,1 млн грн податку на додану вартість в терміни, визначені Податковим кодексом України (в межах 2-х місяців). 

Крім того, з метою захисту бюджетних коштів податковою службою Донеччини постійно здійснюється контрольно-перевірочна робота, за результатами якої з початку року вже упереджено безпідставне відшкодування суми ПДВ в розмірі 17,6 млн гривень.