Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Протягом семи місяців 2019 року митниками Донеччини виявлено правопорушень на суму більше 43 млн гривень

22.08.2019 -

З початку 2019 року Донецькою митницею ДФС порушено 117 справ про митні правопорушення. За попередньою оцінкою вартість предметів, що стали причиною порушень митних правил, складає більше 43 млн гривень. Із загальної кількості справ у 16 випадках вилучено предмети правопорушень (тютюн, алкогольні напої та інші продовольчі товари) на суму понад 578 тис. гривень.

До того ж, в рамках співпраці з податковими органами, до Головних управлінь Донецької, Миколаївської, Одеської областей та Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС направлено 12 матеріалів для проведення контрольно-перевірочних заходів. Вказані матеріали спрямовані для виявлення можливих порушень в податковій сфері стосовно операцій з товарами, що визвали відповідні сумніви митників.

Крім того, аналітична робота, спрямована на створення конкуренто - спроможних умов для ведення чесного та прозорого бізнесу, реалізується за рахунок постійної взаємодії із митними органами іноземних держав. Так, у січні – липні 2019 року до іноземних колег направлено 35 запитів.

Станом на кінець липня 2019 року Донецькою митницею ДФС перераховано до Державного бюджету України штрафних санкцій за порушення митного законодавства на загальну суму понад 463 тис. гривень.