Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Платниками Донеччини спрямовано на соціальне забезпечення майже 5 млрд гривень ЄСВ

28.08.2019 -

За 7 місяців 2019 року до бюджету Донецької області надійшло 4 млрд 796 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі у липні платниками Донеччини сплачено 717,7 млн грн єдиного внеску.

Повна виплата заробітної плати та сплата єдиного внеску – обов’язок кожного працедавця, тому податковими органами Донеччини постійно проводиться комплекс заходів з легалізації трудових доходів громадян.

Головне управління ДФС у Донецькій області вкотре нагадує, що легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя усіх жителів України. Зарплата «в конверті» - це не лише позбавлення соціальних гарантій працівника, а й недоотримані бюджетом обов’язкові податки та збори, які, в першу чергу, йдуть на забезпечення найбільш незахищених верств населення.

Суспільство має усвідомити: щоб держава мала можливість фінансувати пенсійні виплати, роботодавці повинні чітко дотримуватися норм діючого законодавства та виплачувати заробітну плату прозоро, з перерахуванням до бюджету усіх обов'язкових податків і зборів.