Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Підприємці – спрощенці спрямували до місцевих бюджетів понад пів мільярда грн єдиного податку

29.08.2019 -

Єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження яких стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет та забезпечують життєдіяльність територіальних громад.

За січень-липень 2019 року платники Донецького регіону сплатили 523,3 млн грн єдиного податку, що на 20 відсотків, або на 85,9 млн грн, більше показників минулого року.

Станом на 01.08.2019 у Донецькій області обліковуються понад 45  тисяч фізичних осіб – підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування.

На сьогодні саме фізичні особи - підприємці є лідерами зі сплати єдиного податку – ними сплачено до місцевих бюджетів більше 70 відсотків від усіх надходжень, або 369,6 млн гривень.

Натомість юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 153,7 млн грн, у тому числі більше половини надійшло від сільгоспвиробників області – 87 млн гривень.

Позитивна динаміка по сплаті єдиного податку сьогодні спостерігається як серед фізичних, так і юридичних осіб регіону, що означає, що представники малого та середнього бізнесу, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, розуміють важливість сплати податків та щомісяця роблять свій фінансовий внесок у добробут територіальних громад.