Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

З початку 2019 року митниками Донеччини вилучено предметів правопорушень на суму близько 600 тис. гривень

25.09.2019 -

Протягом січня - серпня поточного року митниками Донеччини виявлено та задокументовано 123 порушення митних правил на загальну суму понад 43 млн гривень. По 18 справах вилучено предмети правопорушень на суму близько 600 тис. гривень. Аналіз структури виявлених правопорушень в розрізі статей Митного кодексу України (далі - МКУ) свідчить, що найбільш поширеними є порушення строків транзиту та використання транспортних засобів, ввезених на митну територію України не за цільовим призначенням, ухиленням від сплати митних платежів, доля яких складає понад 78% від загальної кількості виявлених правопорушень.

Крім того, в результаті відпрацювання інформації, яку митники отримують від Нацполіції та оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках співпраці, виявлено 10 порушень митного законодавства на суму понад 107 тис. гривень.  

За вісім місяців 2019 року митницею розглянуто 74 справи про порушення митних правил,  на порушників митного законодавства накладено штрафів у розмірі 8,5 млн гривень. До того ж укладено 30 мирових угод про припинення справ шляхом компромісу на загальну суму близько 225 тис. гривень.

Також, правове рішення митниця очікує по 14 справам, направлених на розгляд суду. Загальна сума предметів правопорушень оцінена в розмірі понад 42,5 млн гривень.

До Державного бюджету України спрямовано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на загальну суму більше півмільйона гривень.