Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

В Слов’янській ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області відбувся семінар на тему: «Сервіси ДФС України. Електронний кабінет платника.»

15.06.2017 -

14 червня 2017 року в стінах Слов’янській ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області відбувся семінар  на тему: «Сервіси ДФС України. Електронний кабінет платника.».

 

Під час семінару присутнім було проінформовано, що на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/) розміщено діючі електронні сервіси, скористатися якими може кожен бажаючий. Було надано перелік діючих сервісів, а саме: «Електронний кабінет платника податків», «Реєстр платників ПДВ», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Інформаційно-довідковий ресурс», «Анульована реєстрація платників ПДВ», «Пульс» «Декларування on-line», «Реєстр страхувальників», «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації». В ході семінару надано роз’яснення по роботі кожного сервісу, та практика користування ними для отримання необхідної податкової інформації, а також зазначено, що, скориставшись даним широким спектром електронних сервісів, підприємці спрощують документообіг і сплату податків.

Були роз’яснені присутнім переваги Електронного кабінету платника податків, а саме - це можливість працювати на безоплатній основі та у будь – який час отримувати необхідну інформацію з органів ДФС  в режимі онлайн, можливість подання звітності в електронному вигляді, та основна перевага - це економія часу.

Платникам було роз’яснено нюанси подачі звітності в електронному вигляді, показано на практиці, як працювати з програмним забезпеченням при направленні звітності до органів ДФС, та надано відповіді на запитання платників податків стосовно труднощів у користуванні програмним забезпеченням.