Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

За п’ять місяці 2017 року власники нерухомості вже сплатили до місцевих бюджетів понад 1 мільйон гривень

15.06.2017 -

З початку 2017 року власники нерухомості міста Вугледару, Мар’їнського та Великоновосілківського районів юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів 1143,8 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За аналогічний період минулого року цей показник склав 431,4 тисяч гривень. Тобто у порівняні із відповідним періодом минулого року надходження податку від власників нерухомості зросли на 712,4 тисяч гривень або  у 2,7 рази.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України від 20 грудня 2016 року №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році»  встановлено, що з 14 квітня 2014 року та до кінця року, в якому завершено антитерористичну операцію, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, що розташовані на тимчасово окупованій території та в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення. 

Нараховані та сплачені за період проведення АТО суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не підлягають поверненню на поточний рахунок платника податку, не спрямовуються на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших податків, зборів, не повертаються у готівковій формі за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку. До зазначених сум надміру сплачених грошових зобов'язань не застосовуються строки давності, встановлені статтею 102 Податкового кодексу України, крім сум надміру сплачених податкових зобов'язань платників податків, які припиняють свою діяльність.

Тимчасово окупована територія - територія окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, визначена відповідно до Постанови Верховної Ради України "Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями", на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Згідно з переліками, затвердженими розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 року №1085-р  «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» із змінами і доповненнями, по Мар'їнському району на території  с. Кремінець, с. Луганське, смт Олександрівка, смт Старомихайлівка, с. Сигнальне органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Розташовані на лінії зіткнення - с. Березове, м. Красногорівка, м. Мар'їнка,    с. Славне, с. Степне, с. Тарамчук.