Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року платники Мангуської ОДПІ сплатили 34,4 млн грн єдиного соціального внеску

15.06.2017 -

З початку року платниками податків та зборів  Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплачено 34,4 млн грн єдиного соціального внеску.

Зокрема, платниками Мангушського району сплачено 16,4 млн грн, Нікольського району  - 17,9 млн. гривень.

Єдиний соціальний внесок для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановлено у розмірі 22% і підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

Неоформлена праця та виплата заробітної плати «в конвертах» позбавляє громадян соціального захисту. Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.