Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Костянтинівська ОДПІ розглянула 16 звернень громадян

06.10.2017 -

Особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їх права на звернення. Конституцією України та Законом України  «Про звернення громадян» гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, на участь в управлінні державними справами, забезпечено можливість для впливу на поліпшення роботи органів державної влади, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Протягом січня-вересня 2017 року до Костянтинівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надійшло 16 звернень (у т.ч. 1 - колективне) від 20 громадян. У відповідному періоді минулого року  надійшло 22 звернення від 22 громадян, що на 6 звернень (або на 27%) більше, ніж у поточному році.

Протягом дев’яти місяців 2017 року заяви, скарги, пропозиції, повторні, неодноразові  звернення не надходили.

Звернення, які надійшли у січні-вересні 2017 року  стосуються проведення контрольно-перевірочної роботи; сплати єдиного соціального внеску; ліцензування певних видів підприємницької діяльності; застосування РРО, КОРО та РК; реєстрації та обліку платників.

На 11 звернень надано відповіді,  4 звернення визнані анонімними та такими, що не підлягають розгляду.

Протягом січня-вересня 2017 року до посадових осіб Костянтинівської ОДПІ на особисті прийоми громадяни не записувались.