Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Слов’янською ОДПІ проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

06.10.2017 -

Днями у Слов’янській ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча ліня» з начальником відділу обслуговування платників Ханіною О.В. Тема «гарячої лінії»: «Переваги подання звітності в електронному вигляді, порядок оформлення ключів та електронного цифрового підпису. Електронні сервіси ДФС України». Робота спеціалістів інспекції направлена на дієвий зворотній зв'язок, що є одним із факторів формування партнерства з платниками податків.

            Під час сеансу платникам податків були роз’яснені питання щодо переваг подання звітності в електронному вигляді, порядок подання податкової звітності в електронному вигляді, порядок отримання електронного цифрового підпису, принципи використання в  роботі електронних сервісів ДФС України.

            Детальніші консультації з даних питань також можна отримати в робочий час у Центрі обслуговування платників за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 3 та за телефоном (06262) 2-31-89.