Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відкрито оновлений центр обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

06.12.2017 -

Слов’янська ОДПІ прагне постійно підвищувати якість обслуговування платників податків.  Так, у рамках програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області, Слов’янською райдержадміністрацією виділені кошти на розширення та переобладнання ЦОП з метою створення комфортних умов отримання послуг платниками податків та громадянами.

Оновлений Центр обслуговування платників Слов’янської ОДПІ працює, його робота сприяє вивільненню часу, який витрачається на обробку та формування необхідної інформації,  що в свою чергу дає можливість забезпечити уникнення черг, підвищити швидкість та якість надання послуг платникам податків та громадянам, володіти більшим обмягом інформації стосовно діяльності платників податків.

 Робота Центру направлена на те, щоб зробити послуги для платників максимально зручними. Звернувшись до Центру, платники можуть провести звірки розрахунків чи замовити будь-яку послугу. Для зручності в Центрі працюють фахівці Слов’янської ОДПІ та фахівці Головного управління ДФС у Донецькій області.

Крім того, в оновленому Центрі є можливість самообслуговування платників з використанням комп’ютеризованого робочого місця.

Довідково: за 10 місяців 2017 року до ЦОП Слов’янської ОДПІ надійшло 154476 звернень, з них 13383 - адміністративні послуги.

Найбільш запитуваними є:

- послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника - 7221 послуга, також звертаються з метою отримати відмітку в паспорті громадянина України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта - 110 послуг;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 983 послуги;

- реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку -920 послуг;

- реєстрація платників єдиного податку – 631 послуга;

- надання витягів з реєстру єдиного податку – 1634 послуги;

- прийом кореспонденції – 35789 послуг;

- прийом звітності – 104966 послуг.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області  знаходиться за адресою : м. Слов’янськ, пл. Соборна, 3; Центр обслуговування платників Лиманського відділення Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області  знаходиться за адресою : м. Лиман, вул. Пушкіна, 11а.