Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ЄСВ, трудові відносини та електроні сервіси ДФС обговорювали під час засідання «круглого столу» у Вугледарському відділення Мар’їнської ОДПІ

01.12.2017 -

28 листопада поточного року представники фіскальної служби, управління  Пенсійного фонду України в м.Вугледарі та відділу праці виконавчого комітету Вугледарської міської ради зустрілись за «круглим столом» з платниками податків Вугледарського відділення Мар’їнської ОДПІ.

Цього разу знову порушували злободенну тему легалізації заробітної плати і трудових відносин.

Начальник відділу праці виконавчого комітету Вугледарської міської ради розповів про повноваження свого підрозділу, порядок проведення перевірок та нагадав. що з 01.01.2017 року посилено відповідальність юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за недопуск державних інспекторів до проведення перевірки та запроваджено нові штрафи за порушення законодавства про працю.

Зокрема, за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні, юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу  у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (у 2017 році - 9600 гривень).

Під час засідання «круглого столу» із суб’єктами господарювання юридичними та фізичними особами обговорювались актуальні питання щодо адміністрування  єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та електронні сервіси ДФС.

Представники Пенсійного фонду нагадали, що звітність з ЄСВ не має уточнюючих форм. Однак є можливість подати «скасовуючий» звіт у разі виявлення страхувальником у Звіті після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум). Також звернули увагу на те, що фахівці Пенсійного фонду надають консультації з питань ведення Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування та щодо заповнення таблиць 5-9 додатку 4, всіх таблиць додатку 5, додатку 6 та додатку 7 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

В.о. начальника Вугледарського відділення Мар’їнської ОДПІ Наталя Іваницька повідомила, що 15.11.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», який розроблено з метою нормативно-правового врегулювання обміну електронними документами з контролюючими органами.

Звернула увагу присутніх, що договори та пов’язані з ними повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису (ЕЦП), які станом на день набрання чинності наказом є чинними, продовжують діяти до виникнення визначених Порядком підстав.

У період з 01.12.2017 по 01.01.2018 Договори укладатимуться за формою, що діяла до набрання чинності наказу № 557.

Під час заходу фахівці фіскальних органів та Пенсійного фонду відповіли на запитання присутніх