Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Головне завдання - якість та комфорт в наданні послуг платникам податків

04.01.2018 -

В Центрі обслуговування платників суб’єкти господарювання та громадяни мають можливість отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

             Протягом 2017 року до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Дружківці звернулось 18034 відвідувача, співробітниками Центру надано громадянам та суб’єктам господарювання 5213 адміністративних послуг.

            Найчастіше мешканці м. Дружківка звертаються до Центру обслуговування з метою видачі їм облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Зокрема, протягом січня-грудня поточного року було надано 3223 таких послуги, а це 62 відсотки від загальної кількості наданих адміністративних послуг.

           Незмінно популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг протягом січня-грудня було надано 433 та 448 відповідно. Крім того, зареєстровано 264 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платниками єдиного податку.

           Слід зазначити, що одним із нових сервісів є надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо отриманих доходів засобами телекомунікаційного зв’язку у безкоштовному програмному забезпеченні «Єдине вікно подання електронної звітності» (http://sfs.gov.ua) та Електронному кабінеті платника податків (http://cabinet.sfs.gov.ua).

           В.о. начальника ДПІ у м. Дружківці Головного управління ДФС у Донецькій області Анна Гвоздик підкреслила, що електронні сервіси Державної фіскальної служби покликані зробити обслуговування платників податків якісним, простим та доступним, та закликала до активного використання електронних сервісів у своїй діяльності. Також нагадала, що адміністративні послуги та консультації з питань оподаткування можна отримати  на особистому прийомі в Центрі обслуговування платників за адресою вул. Соборна, буд. 26,  або за телефоном 4-56-13.